А безвіз і нині там. Іронічні коуби та гіфки про безвізовий режим з ЄС

ТСН.ua спробував передати емоції українців у авторських відеожабах

Введення безвізового режиму з Євросоюзом, анонсованого президентом України 24 листопада на Саміті ЕС, сьогодні так і не відбулося. Лідери Союзу і Петро Порошенко в цей день лише вкотре наголосили, що наша держава виконала усі взяті на себе зобов'язання. Утім, дата, коли українці нарешті зможуть поїхати до країн Євросоюзу без віз, так і не була озвучена.

Весь день 24 листопада користувачі соціальних мереж активно обговорювали Саміт до його проведення, під час і вже після його завершення. ТСН.ua вирішив приєднатися до хвилі жартів щодо безвізу та створив декілька іронічних коубів та гіфок.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 17 листопада посли країн ЄС ухвалили рішення про початок проведення переговорів з Європейським парламентом щодо безвізу з Україною.

У разі позитивного рішення на Україну чекає три важливі кроки. Спочатку ЄС має запровадити механізм скасування безвізу, потім режим має затвердити Європарламент, що, найімовірніше, станеться в середині грудня. Також рішення має ухвалити Рада ЄС. За різними оцінками, ще два-три місяці буде порібно для запуску механізму. Таким чином українці зможуть їздити до Європи без віз не раніше березня-лютого.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: