А наречена-то гавкає!

Чоловік в Індії одружився з собакою в надії позбавитися "собачого прокляття", через яке він став інвалідом.

Проблеми зі здоров'ям почались у 34-річного батрака Сельвакумара з села Вілакулам на півдні Індії близько 15 років тому після того, як він звірячо вбив двох собак, що трапилися йому на шляху.

Через кілька днів йому стало погано, Сельвакумар почав втрачати слух і перестав ходити, а незабаром і зовсім став заїкою.

Лікарі допомогли йому встати на ноги, і тепер Сельвакумар може ходити за допомогою палиці, але здоров'я так і не повернулося до нього.

У відчаї інвалід звернувся до астрологів і віщунів, які пояснили Сельвакумару, що він став жертвою наврочення, яке навели на нього вбиті тварини. Вони сказали йому, що єдиний спосіб позбавитися прокляття – одружитися з собакою.

Після недовгих пошуків "жених" зупинив свій вибір на чотирирічній безпородній сучці.

Шлюбна церемонія пройшла згідно зі всіма канонами індуїзму під керівництвом сільських старійшин у місцевому храмі. Чотиринога наречена увійшла до храму в супроводі жінок, наряджена в традиційний індійський одяг сарі.

Після святкування за участі 200 гостей наречені пішли в будинок жениха. Тут організаторам довелося відступити від протоколу, за яким нареченій при вході в будинок пропонують молоко і фрукти: собачці Сельві запропонували молоко й булочку, яку вона, як пише видання, прийняла.

Потім почалася церемонія вітання та поздоровлення молодожонів, під час якої тварина занервувала та втекла. Як повідомляє газета, утікачку швидко знайшли та повернули на місце - поряд із нареченим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: