Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

Велика акула напала на аквалангіста в США. Він відбився від неї за допомогою камери, яка продовжувала знімати / Фото: EuroNews

Велика акула напала на аквалангіста в США. Він відбився від неї за допомогою камери, яка продовжувала знімати.

Величезна оселедцева акула напала на аквалангіста в американському штаті Мен. 30-річний Скот МакНікол плавав зі своєю відеокамерою для підводної зйомки неподалік від берега в порту міста Істпорт. Він злякався і закричав під водою, коли побачив перед собою гігантську роззявлену пащу з гострими зубами.

Проте Скот не розгубився і ударив по морді акули камерою, яка в цей час знаходилася в режимі запису. Не чекаючи такої реакції від потенційної жертви, тварина миттєво ретирувалася.

Тепер МакНікол з гордістю демонструє своїм друзям унікальні кадри своєї короткочасної, але запеклої сутички з підводним хижаком, під час якої він не отримав жодної подряпини. За словами аквалангіста, акула була завдовжки більш ніж два з половиною метри і важила близько 140 кілограмів.

На відміну від своїх південних побратимів, оселедцеві акули, котрі мешкають в прохолодних водах біля берегів Нової Англії, вкрай рідко нападають на людину.

Люди, які зазнали нападу акули, використовують для захисту все, що опиниться під рукою - і іноді це дійсно рятує. Так, на початку лютого 14-річна мешканка Нової Зеландії зуміла відбитися від акули, використовуючи дошку для плавання - бодіборд. При цьому, за словами дівчинки, в той момент вона пригадала розповідь одного серфера, який відбився від акули таким же способом.

У свою чергу 60-річна австралійка Падді Трумболл впоралась з хижачкою і зовсім голіруч. Жінка, постраждавши від зубів акули, втратила багато крові, але все одно вижила.

Читайте також:

Біля берегів Австралії агресивний кит потопив 14-метрове судно

Біля узбережжя Австралії гігантська акула розірвала серфінгіста

Лазурний берег у Франції закрили через загрозу нападу акули

Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

Повʼязані теми:

Наступна публікація