Алкоголік за кермом - це нормально!

В Італії в нетверезому стані спричиняють ДТП за кермом не алкоголіки, а люди, що п'ють рідко, але багато й без розбору.

П'яна жінка в авті
Найбільш небезпечні за кермом п'яні жінки - вони люблять додавати до вина та кокаїну одеколон.
В Італії в нетверезому стані спричиняють дорожньо-транспортні пригоди за кермом не алкоголіки, а люди, що п'ють рідко, але багато й без розбору. Про це йдеться в дослідженні наркологічної служби Італії, яка узагальнила наукові дослідження в цій галузі, що проводилися з 1995 по 2006 рік.

Згідно з дослідженням, винуватцями ДТП, як правило, стають молоді люди "без гальм", які не вміють стримуватися та вживають відразу декілька видів алкоголю, додаючи до них наркотики, зокрема кокаїн. Понад те, вчені кажуть, що за останні 10 років таких охочих змішувати , що потрапили у поле зору наркологів, збільшилося з 20% до 40%.

За твердженням дослідників, найбільш некерованими в цьому стосунку бувають жінки, багато з яких любить посилити всю цю "отруйну суміш" ще й одеколоном.

Алкоголіки ж не скоюють ДТП з тієї простої причини, що одна частина з них уже давно пропила свої автомобілі, інша - забула, що такі в них є, а третя - "стара гвардія" – керує автом у п'яному стані набагато краще, ніж у тверезому, йдеться в цьому дослідженні.

В Італії ще кілька років тому після доброї гулянки зі спиртними напоями не заборонялося сідати за кермо. Обмеження почали запроваджувати з утворенням ЄС. І тоді, коли заборон не було, автомобільні "п’яні" аварії траплялися набагато рідше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: