"Америка все просканує": у Росії козаки вийшли на вулиці відмовляти людей грати в Pokemon Go

Вони вважають, що за грою стоїть ЦРУ.

В російському Ставрополі козаки вийшли на вулиці відмовляти людей грати в популярну гру Pokemon Go.

Відео козачого рейду опублікував блогер Рустем Адагамов.

На відео видно, як троє молодих козаків лякають перехожих, що Америка "просканує за допомогою цієї гри всі наші двори, всі ділянки". На їхню думку, за грою стоїть ЦРУ і в часи, коли "йде інформаційна війна між Росією і США", грати в покемонів неприпустимо.

Також козаки називали гру "тупизмом" і казали, що її потрібно заборонити в Росії. 

Більшість перехожих, до яких підходили козаки, казали, що не грають в покемонів, дехто навіть не знав, що це таке.

Нагадаємо, гра Pokemon Go вийшла 6 липня в США, пізніше доступ до неї з'явився у жителів інших країн. В Японії, де і був створений серіал про покемонів, гра з'явилася тільки 22 липня.

Pokemon Go - це гра для смартфонів на основі технології доповненої реальності. Гра дозволяє ловити покемонів на вулицях міст.

В Україні офіційного релізу гри ще не було, проте в неї все одно можна грати. Ми написали покрокову інструкцію, як встановити Pokemon Go на iOS і Android в Україні.

Нова манія: як українці божеволіють від Pokemon GO

Українці приєдналися до загальної тенденції. Вони стали шукати віртуальних тварин у реальному світі. Офіційно гра у нас ще не стартувала, однак її можна легко встановити на телефон за допомогою обхідного маневру. Тож, якщо ви бачите навколо диваків, які не відривають очей від екрана та рухаються за химерною траєкторією, – будьте певні: вони ганяються за пікачу і бульбазавром.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: