Американці приготували півтораметровий хот-дог і претендують на рекорд Гіннеса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він важить майже 30 кілограмів.

Нью-йоркський заклад Feltman’s of Coney Island приготував гігантський хот-дог на честь 152-річчя з винайдення цього фастфуду. Тепер він претендує на звання найбільшого в світі.

Про це пише The Sun.

У центрі Нью-Йорка цілеспрямовані любителі фаст-фуду встановили величезний гриль і кілька годин працювали над приготуванням велетенського хот-дога. Для цього їм знадобилися півтораметрова сосиска, яку ледь дотягли троє кухарів. Також вони підготували квашені овочі і гірчицю. Смажили сосиску близько двох годин.

Хот-дог мав вагу 30 кілограмів і в довжину сягав 1,5 метра. Хот-дог порізали на шматки і продали їх по 10 доларів. 

Автор ідеї Майкл Кінн розповів, що хоче завдяки цій страві потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Виручені кошти він віддасть на благодійність. Тому він готував хот-дог з усією душею, а виручені гроші планує пожертвувати на благодійність. Чоловік передасть кошти недержавній громадській організації, яка надає психологічну допомогу ветеранам.

Yesterday afternoon (6.26), Feltman’s of Coney Island, the original hot dog brand, celebrated the 152nd Anniversary of...

Опубліковано Feltman's of Coney Island Четвер, 27 червня 2019 р.

Готували рекордну страву до 152-річчя винайдення хот-дога. Перший у світі такий фастфуд приготував Чарльз Фельтман.

Наразі рекорд з приготування найбільшого у світі хот-дога належить Парагваю.

Нагадаємо, на Тернопільщині просто неба спекли велетенську піцу "Маргарита". 

ВідеоНа Тернопільщині просто неба роблять найбільшу піцу в Україні

Встановлюють новий національний рекорд - найбільша кругла піца діаметром вісім метрів. Велетенська "Маргарита" складається із трьохсот менших, які ще гарячими зліплювалися одна до одної сиром. Встановлює рекорд місцевий піцайоло Віталій Колошиць, який весною ввійшов у сотню найкращих піцайол світу з виготовлення неаполітанської піци.  

На Тернопільщині просто неба роблять найбільшу піцу в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції