Американець скинув 14,5 кг на дієті з морозива та алкоголю

Чоловік хотів показати, що можна їсти все, що завгодно, і при цьому схуднути.

32-річний американець Ентоні Говард-Кроу за сто днів скинув 14,5 кг, дотримуючись дієти з морозива, алкоголю і протеїнів.

Про це пише Афиша Daily з посиланням на Oddity Central.

Чоловік стежив, щоб в його раціоні щодня було дві тисячі кілокалорій. Витрати енергії він підтримував на більш високому рівні, займаючись фізичними вправами.

Своїм експериментом Ентоні хотів показати залежність схуднення від витрати калорій, а не від типу їжі. "Завдання цих демонстрацій — найпереконливішим чином показати, що ви можете їсти все, що хочете, і при цьому худнути", — сказав він в одному з відео на своєму каналі в YouTube.

Американець схуд на 14,5 кг

Американець зізнався, що до кінця терміну експерименту він почав відчувати сильну втому і закинув спортивні вправи. Але після схуднення у нього покращилися деякі медичні показники, зокрема, рівень холестерину і навіть рівень цукру в крові.

"Ця дієта була, без сумніву, найнещаснішою в моєму житті. Я став примхливим, такою людиною, з якою просто неприємно перебувати поруч", — розповів Ентоні.

Чоловік також зазначив, що не втратити м'язи йому дозволило наявність в дієті протеїнів, а також регулярні тренування.

Нагадаємо, 34-річний американець Блейк Хортон завоював армію прихильників в Instagram завдяки тому, що він викладає в соцмережах фотографії своєї незвичайної дієти. Хлопець щодня поглинає 5000 калорій фастфуду.

Залиште свій коментар