Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американець спотворив собі обличчя пострілом. Йому пересадили нове і показали, який має вигляд зараз

Операція з пересадки була дуже складною і тривала 25 годин.

Американець хотів покінчити з життям і вистрілив собі в обличчя, але дивом вижив. Однак після пострілу його зовнішність сильно спотворилася. Чоловіку зробили пересадку обличчя.

Про це пише Metro.

24-річний Кемерон Андервуд страждав на сильну депресію, і тому зважився на самогубство. Він притулив пістолет до підборіддя і здійснив постріл. Кем не помер, але його обличчя було дуже понівеченим. Через відсутність щелепи він не міг розмовляти і нормально їсти. Для того, аби пройтися вулицею, йому доводилося щоразу одягати маску.

У січні 2018 року для американця знайшли донора - 23-річного Вілла Фішера, який раптово помер. Лікарі медичного центру при Університеті Нью-Йорка провели 25-годинну операцію, завдяки якій Андервуд отримав нове обличчя.

обличчя трансплантація самогубство США_2
Metro

Під час операції хірурги повністю пересадили Андервуду щелепу, зуби, ніс, щоки і нижні повіки. Для відновлення зовнішності лікарі використовували і 3D-принтер.

Десять місяців потому Кемерон розповів про нове життя на прес-конференції, а також подякував матері донора за те, що вона дала згоду на трансплантацію. Тепер Кемерон хоче знайти роботу і створити сім’ю.

Нагадаємо, Лаура Авіла із США зважилася на пластичну операцію носа перед весіллям і поїхала до Мексики. Під час введення анестезії дівчині пошкодили мозок, через що вона впала у кому. Згодом вона померла. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції