Американець врятував життя чоловікові, який впав на рейки, щоб не спізнитися на роботу

Американець врятував життя чоловікові, який впав на рейки, щоб не спізнитися на роботу

Карлос Флорес / Фото: The New York Daily News

В Америці чоловік стрибнув на колії потягу у метро і врятував чоловіка, щоб той не затримав рух і він не запізнився на роботу.

36-річний працівник нью-йоркського магазину Карлос Флорес, боячись спізнитися на роботу, стрибнув на шляхи метро прямо перед потягом, що наближався, щоб витягти пасажира, який впав знепритомнів. 50-річний Томас Грант був врятований і доставлений в місцевий госпіталь. Пізніше його рятівник розповів, що так швидко кинувся на допомогу, щоб запобігти аварії і не запізнитися до початку робочого дня.

"Я подумав, що якщо він потрапить під потяг, то я не потраплю на роботу. А це було в неділю, і я не міг її пропустити, тому що оплата за роботу у вихідний день виплачується у півтора рази більше", - заявив Форес.

Представник Управління міського пасажирського транспорту визнав, що цей вчинок був героїчним, але все ж небезпечним. "Ми настійно рекомендуємо людям не стрибати на шляхи", - прокоментував він, нагадавши, що за контактної рейки проходить струм в 600 вольт і піднятися з шляхів назад на платформу набагато складніше, ніж здається.

Між тим Карл Флорес став новим нью-йоркським героєм. Колеги по роботі вже охрестили його людиною-павуком і збираються подарувати йому відповідний костюм супер-героя.

Сам Флорес скромно зазначає, що абсолютно не відчуває себе таким, і остаточно заспокоївся тільки тоді, коли приїхав до лікарні до врятованого їм Гранта і переконався, що з ним все гаразд.

Читайте також:

Польські трунарі випустили еротичний календар

Рабини оголосили куріння марихуани богоугодною справою

Заночувати під зоряним небом можна за 625 доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація