Американець врятував життя чоловікові, який впав на рейки, щоб не спізнитися на роботу

В Америці чоловік стрибнув на колії потягу у метро і врятував чоловіка, щоб той не затримав рух і він не запізнився на роботу.

36-річний працівник нью-йоркського магазину Карлос Флорес, боячись спізнитися на роботу, стрибнув на шляхи метро прямо перед потягом, що наближався, щоб витягти пасажира, який впав знепритомнів. 50-річний Томас Грант був врятований і доставлений в місцевий госпіталь. Пізніше його рятівник розповів, що так швидко кинувся на допомогу, щоб запобігти аварії і не запізнитися до початку робочого дня.

"Я подумав, що якщо він потрапить під потяг, то я не потраплю на роботу. А це було в неділю, і я не міг її пропустити, тому що оплата за роботу у вихідний день виплачується у півтора рази більше", - заявив Форес.

Представник Управління міського пасажирського транспорту визнав, що цей вчинок був героїчним, але все ж небезпечним. "Ми настійно рекомендуємо людям не стрибати на шляхи", - прокоментував він, нагадавши, що за контактної рейки проходить струм в 600 вольт і піднятися з шляхів назад на платформу набагато складніше, ніж здається.

Між тим Карл Флорес став новим нью-йоркським героєм. Колеги по роботі вже охрестили його людиною-павуком і збираються подарувати йому відповідний костюм супер-героя.

Сам Флорес скромно зазначає, що абсолютно не відчуває себе таким, і остаточно заспокоївся тільки тоді, коли приїхав до лікарні до врятованого їм Гранта і переконався, що з ним все гаразд.

Читайте також:

Польські трунарі випустили еротичний календар

Рабини оголосили куріння марихуани богоугодною справою

Заночувати під зоряним небом можна за 625 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: