Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американець всюди ходить з коргі у рюкзаку і фільмує його реакцію на перехожих

Так вони прогулюються разом три роки поспіль.

Мешканець Нью-Йорка знімає на відео коргі, з яким кілька років гуляє містом. Пес завжди сидить у його рюкзаку. Його господар вирішив фільмувати реакцію людей і самого собаки на те, що відбувається навколо.

Чоловік на ім’я Брайан Райсберг працює режисером і креативним директором. Вже три роки поспіль він ходить на роботу та гуляє зі своїм собакою породи коргі на прізвисько Максін.

У лютому 2020 року пес став популярним. У Мережі почали ширити ролик, де коргі не йде вулицею на повідку, а сидить у рюкзаку. Видно, як собака спить у метро, усміхається чи просто спокійно розглядає перехожих.

"Я працюю в офісі, де дозволяють приводити собак. Тому собака їздить зі мною на метро майже щодня", - зазначив Райсберг. 

Господар коргі помітив, що не лише Максін реагує на перехожих, але й люди на вулицях здивовано дивляться на нього. Тож чоловік почав знімати і їх.

Нагадаємо,  через викривлену щелепу брюсельский гриффон на прізвисько Чіко завжди виглядає незадоволеним. Своїм незвичайним виглядом собака вже завоював серця тисяч шанувальників у соцмережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції