Американець з'їв 62 хот-дога за 10 хвилин на честь Дня незалежності США

Американець з'їв 62 хот-дога за 10 хвилин на честь Дня незалежності США

Ілюстрація

Мешканець Каліфорнії Джой Честнат на прізвисько "Щелепи" виграв чемпіонат світу зі швидкісного поїдання хот-догів, який проводиться до Дня незалежності США.

Мешканець Каліфорнії Джой Честнат на прізвисько "Щелепи", відомий як кращий у світі їдець хот-догів, у понеділок знову не знайшов собі рівних на чемпіонаті світу зі швидкісного поїдання цієї національної американської страви, приуроченого до святкування Дня незалежності США.

Чемпіонат світу 2011 року проходив на нью-йоркському півострові Коні-Айленд, відомому своїми розважальними закладами, і 26-річний Честнат вп'яте поспіль виграв ці змагання, знищивши за десять відведених регламентом хвилин 62 булочки з сосискою, на дев'ять хот-догів, випередивши свого найближчого переслідувача - Патріка Бертолетті на прізвисько "Глибока миска", повідомляє газета New York Post.

За перемогу чемпіон отримав солідний грошовий приз. Однак, варто зазначити, що цього разу Честнат не зумів побити свій власний рекорд - 68 хот-догів за 10 хвилин.

Серед жінок переможницею чемпіонату стала 42-річна Соня Томас на прізвисько "Чорна вдова" - на її рахунку 40 хот-догів - всього на один менше від її особистого рекорду.

Соня неодноразово вигравала на змаганнях зі швидкісного поїдання тих чи інших продуктів, відбираючи призові місця у представників сильної статі, за що вона й отримала прізвисько "Чорна вдова".

Так, у вересні 2010 року вона встановила новий національний рекорд на фестивалі курячих крилець в Буффало (США), проковтнувши за 12 хвилин 181 підсмажене крильце. Тоді Соня відтіснила на друге місце самого Честната. Йому вдалося запхати до рота тільки 2,06 кілограма курятини, тоді як Чорна Вдова змогла розправитися з 2,2 кілограма крилець.

Раніше раунд поїдання хот-догів тривав 12 хвилин, проте в 2008 році організатори змагань скоротили його на дві хвилини, мотивуючи це не економією коштів, а історичною достовірністю. Вони стверджували, що під час перших конкурсів, які почалися на Коні-Айленді ще в 1916 році, учасникам відводили лише десять хвилин.

Зазначимо, що перший хот-дог на Коні-Айленді був проданий у 1870 році німецьким м'ясником Чарльзом Фелтманом. У 1916 році виходець з Польщі Натан Хендрекер заснував компанію з виробництва хот-догів Nathan's Famous.

Щороку 4 липня американці з'їдають близько 150 мільйонів хот-догів, повідомила президент Національної ради з хот-догів і сосисок Джанет Райлі. За даними Ради, щорічно середньостатистичний американець з'їдає 60 хот-догів.

Читайте також:

За крадіжку хот-дога американця посадили на 1,5 роки

Американець виграв конкурс, з'ївши 54 хот-дога за 10 хвилин

У Німеччині з'явилася сосискова академія

Вчені з'ясували, що жирна їжа діє як наркотик

Американець з'їв 62 хот-дога за 10 хвилин на честь Дня незалежності США

Американець з'їв 62 хот-дога за 10 хвилин на честь Дня незалежності США

Повʼязані теми:

Наступна публікація