Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американець встановив рекорд на мотоциклі заправленому горілкою

Чоловік планує і далі переробляти мотоцикли на горілчане пальне, щоб встановлювати рекорди швидкості.

Власник заводу з виробництва спиртних напоїв Райан Монтгомері зі штату Монтана досягнув швидкісної позначки 180 км/год на мотоциклі Yamaha, якого заправив горілкою.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Мешканець Монтани встановив рекорд швидкості мотоциклів, використовуючи байк, що працює на горілчаних відходах.

26 серпня в Бонневілі Райан Монтгомері побив рекорд швидкості мотоциклів у своєму класі. Переробленого Yamaha 1980-го року Раяну вдалося розігнати до 113 миль/год (180 км/год). Щоб досягнути такого результату, винахідник модернізував мотоцикл близько шести років.

Проте, радіти довелось недовго. Вже через три дні його рекорд побили на Honda CB750 1974-го року. Мотоцикл на звичайному пальному досягнув швидкості 230 км/год.

Однак, процес змагань так захопив Райана Монтгомері, що він планує спробувати побити і цей рекорд наступного року з новим мотоциклом, який також буде працювати на горілці.

Нагадаємо, що раніше на Кіпрі 95-річний ветеран Другої світової, британець Рей Вуллі, у супроводі товаришів занурився під воду на 40,5 метра і пробув там цілих 45 хвилин тим самим побив власний рекорд.

ВідеоНеймовірний трюк: 21-річний гонщик поставив 5-тонний джип на передні колеса

5-тонний джип став на передні колеса і балансував так, ніби порушуючи закон тяжіння. Цікаво, що пілотові цього автомобіля – лише 21 рік. Його звати Тайлер Меннінг і він уже встановив власний рекорд – протримав монстер-трак на передніх колесах 80 секунд. 

Неймовірний трюк: 21-річний гонщик поставив 5-тонний джип на передні колеса

Залиште свій коментар

Вибір редакції