Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американець змінив стать фільтром Snapchat і викрив копа, який зваблював малолітніх

Студент зловив поліцейського у Tinder.

У США студент використав фільтр для зміни статі в Snapchat, щоб впіймати поліцейського, який шукав сексу з неповнолітніми у додатку для знайомств.

Про це пише NBC.

20-річний Ітан вирішив ловити у Tinder можливих злочинців після того, як його подруга розповіла, що її зґвалтували у дитинстві. Для цього він зробив фото за допомогою фільтра у Snapchat, який змінив стать. Отримавши світлини, на яких Ітан схожий на дівчину, він зареєстрував акаунт під іменем Естер і почав шукати негідників.

Так, Ітан натрапив на копа Роберта Девіса із Сан-Матео. Чоловік запитав, чи не хоче Естер “повеселитися” вночі. Коли Девіс дізнався, що Естер 16 років, він все одно продовжив спілкування. Тоді Ітан почав шукати більше інформації про офіцера.

Скриншоти всього листування студент передав некомерційній організації Crime Stoppers. Незабаром Девіса затримали і відсторонили від служби, а також висунули звинувачення в контакті з неповнолітнім для вчинення кримінального злочину.

Нагадаємо, у Великій Британії хлопець Райан Хілл посварився із дівчиною через розіграш із фейковою фотографією, на якій він прикинувся дівчиною за допомогою фільтру для зміни статі у Snapchat.

Залиште свій коментар

Вибір редакції