Американець 5 років прикидався паралітиком, щоб не їхати в Ірак

Американський солдат прикинувся інвалідом, щоб уникнути відрядження до Іраку і заразом отримати страхову допомогу.

27-річний американський військовослужбовець Джеффрі Раш впродовж п'яти років вдало прикидався паралізованим. Це дозволило йому уникнути відрядження до Іраку і отримати більше 100 тисяч доларів компенсації.

Після того, як обман викрили, проти Раша порушили кримінальну справу у федеральному суді штату Іллінойс. Йому загрожує 65 років в'язниці і штраф у розмірі мільйон доларів.

Оголошення вироку призначене на 17 лютого 2010 року. Дружині підсудного також пред'явлені звинувачення у шахрайстві. Їй вирок оприлюднять 22 січня.

Як з'ясувалося, у жовтні 2004 року Раш потрапив в автомобільну аварію. Його машина перекинулася і чоловік нібито втратив здатність самостійно пересуватися. ДТП сталося майже одразу після оголошення армійському підрозділу, де служив Раш, про відправку солдатів до Іраку.

Після ДТП Раш кілька разів заявляв лікарям, що не може ходити і втратив чутливість та контроль за органами нижче пояса.

Медики, так і не визначивши причину паралічу, надали висновок, за яким в липні 2005 року Раш був звільнений з лав армії. Ветеранська організація призначила "інвалідові" щомісячну допомогу у розмірі 2,7 тисяч доларів.

В цілому Раш отримав від ветеранської організації 107 тисяч 857 доларів. Ще 28 тисяч 730 доларів виплатила Адміністрація соціального страхування.

Окрім цього, Раш сфабрикував позов проти компанії Ford і виробника ременів безпеки, нібито через які його паралізувало після ДТП. За позовом він вимагав відшкодування збитків у розмірі 400 тисяч доларів. При цьому раніше Ford в якості компенсації виділив сім'ї Раша мікроавтобус вартістю 32 тисячі доларів.

У позові Раш заявив, що його параліч призвів "до втрати згоди між подружжям і неможливості подружніх стосунків". Саме завдяки цьому вдалося викрити шахрая – адже в липні 2006 року в нього народилася дитина. Окрім цього, як показала попередня перевірка, ноги Раша виявилися м'язистими і зовсім не схожими на кінцівці паралітика.

Читайте також:

Психіатр зі США розстріляв 12 солдатів, тому що не хотів їхати в Ірак

Син віце-президента США повернувся з військової служби в Іраку

Армійський собака проковтнув бомбу талібів і вижив

Американських солдатів розстріляли на порозі призовного пункту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: