Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американка писала загиблому батькові повідомлення. Чотири роки потому вона отримала зворушливу відповідь

Їй написав чоловік, що втратив доньку.

Дівчина із США щодня писала своєму померлому батькові повідомлення на старий номер, не знаючи, що тепер він належить іншій людині. Згодом вона отримала неочікувану відповідь.

Про це вона розповіла у Facebook.

Дівчина на ім’я Честіті Паттерсон зі штату Арканзас втратила батька. З того часу вона щодня пише на його номер повідомлення про те, як вона живе та чого досягає.

Одне з повідомлень вона написала на четверті роковини з дня смерті батька.

"Привіт, тату, це я!

Завтра знову буде складний день! Минуло чотири роки з тих пір, як я тебе втратила. Не минає і дня без того, щоб я не сумувала за тобою. Багато всього сталося за цей короткий час. Але я думаю, ти і так знаєш, адже я все тобі розповідаю.

Я перемогла рак, і не хворію з тих пір, як тебе не стало. Як я і обіцяла, я стала піклуватися про себе! Я закінчила коледж з червоним дипломом, тепер повернулася і знову закінчую [навчання]!

Я закохалася, і моє серце розбили (ти б його вбив). Але я зібралася і стала ще сильнішою. Я втратила всіх своїх друзів і опустилася на саме дно, але знайшла людину, яка увійшла в моє життя і врятувала мене. У мене поки немає дітей, ти б зрадів цьому, але я вже до них готова. Я все ще кожен день зводжу маму з розуму і не даю їй розслабитися.

Мені шкода, що мене не було поруч, коли ти найбільше потребував цього. Але одного разу ми все-таки побачимо ту гру! Я боюся заміжжя, тому що мені доведеться йти до вівтаря в самоті. Адже тебе там не буде, ти не скажеш мені, що все буде добре.

У мене все чудово, ти б пишався тією дівчиною, якою я стала. Але ніііі, мій гострий язик і замашки не змінилися. І, ні, я не набрала вагу, мені це тільки здається! Я просто хотіла сказати, як люблю тебе і як сильно за тобою сумую!”

- переклад повідомлення Честіті Паттерсон.

Честіті не знала, що неактивні номери оператори передають іншим людям у користування. Тому чотири роки потому на одне з повідомлень вона отримала відповідь від чоловіка на ім’я Бред.

“Привіт, люба. Я не твій батько, але я отримував твої повідомлення протягом останніх чотирьох років. Я щоранку і щовечора чекаю на твої послання.

Мене звати Бред, і в серпні 2015 року я втратив свою дочку в автокатастрофі. Твої повідомлення допомогли мені жити. Коли ти пишеш мені, я знаю, що це повідомлення від Бога.

Мені шкода, що ти втратила близьку людину, але я слухав тебе впродовж цих років, спостерігав, як ти ростеш і як тобі вдаєтья впоратися із труднощами. Я хотів тобі відповісти, але не наважувався, оскільки боявся розбити тобі серце. Ти неймовірна дівчина, і я хотів би, щоб моя дочка стала такою ж, як ти.

Дякую за щоденні повідомлення. Ти нагадуєш мені, що Бог існує, і він не винен в тому, що моя маленька дівчинка загинула. Він подарував мені тебе, мого маленького янголятка, і знав, що цей день настане.

Все буде добре. Борися кожного дня і осявай світ світлом, яке подарував тобі Бог. Мені дуже шкода, що тобі довелося все це пережити, але, якщо це якось допоможе, то я дуже пишаюся тобою.

P.S. Думаю, твій батько зрадів би тому, що ти завела собаку, а не дитину. Тримайся. З нетерпінням чекаю на твої повідомлення”.

- переклад повідомлення Бреда.

Дівчина бачила, що хтось отримує її повідомлення, але не знала, чи їх читають. Честіті у соцмереж написала про те, що не має наміру просити Бреда відвести її до вівтаря на весіллі. Вона пояснила, що надсилала повідомлення, бо була готова попрощатися з батьком.

Нагадаємо, у Великій Британії наречена знайшла на весільних босоніжках повідомлення від матері, яка померла задовго до весілля. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції