Американка подарувала безпритульним житло на Різдво

Тиждень різдвяних канікул проведуть безпритульні в готелі і матимуть святкову вечерю.

Безпритульні міста Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо, отримали на Різдво подарунок від невідомої жінки, яка зняла для 15 бомжів кілька кімнат в місцевому мотелі.

Службовці мотелю Express Inn, що спеціалізується на наданні житла ветеранам та малозабезпеченим, розповіли, що у вівторок до них прийшла жінка і зняла чотири кімнати терміном на тиждень. При цьому вона підкреслила, що в кімнати повинні поселити місцевих бездомних, що живуть у наметовому таборі біля річки Фаунтін-Крік. Оренда приміщень обійшлася жінці в 640 доларів.

Особистість жінки достеменно невідома. У мотелі повідомили, що вона представилася Ліндою Крафт, однак журналістам газети не вдалося знайти нікого з таким ім'ям. У бесіді із співробітниками мотелю жінка заявила, що зняти кімнати для бездомних їй порадив бог.

"Вона - молодець. Я так страшенно вдячний їй, що мені навіть не смішно", коментує одна з нових "постояльців" готелю Стів Семпл. Найближчим часом поселених в мотелі бродяг чекає різдвяна вечеря.

"Для нас це велике щастя. Але на вулиці залишається ще безліч бездомних", - нарікає Мегі Спенс. Газета відзначає, що останнім часом кількість бездомних, що влаштувалися на відкритому повітрі поблизу річки Фаунтін-Крік, помітно зросло, незважаючи на заборони місцевої влади та спроби змінити ситуацію.

Мотель Express Inn не вперше стає притулком для бездомних Колорадо-Спрінгс. Раніше цього року бродяг запросили пожити кілька днів в мотелі, щоб перечекати в теплі перший холод.

Читайте також:

Від переохолодження в Україні загинули 66 людей

Карпачова вимагає пустити в приміщення Кабміну і Ради бомжів

Безпритульні в Україні: історії та обличчя вітчизняних клошарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: