Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американка поскаржилася лікарям на шум у вусі. Там був отруйний павук

Жінка не знає, як комаха потрапила усередину її тіла.

Мешканка американського штату Міссурі з жахом дізналася, що шум у вусі, на який вона поскаржилася лікарям, виявився отруйним коричневим павуком-відлюдником.

Про це пише The Daily Mail.

Сьюзі Торрес подумала, що їй у ліве вухо потрапила вода, тому не одразу звернулася до лікаря. Коли ж прийшла до лікарні, то там під час огляду їй одразу сказали, що у вусі якась комаха.

На щастя, лікарям вдалося витягнути павука з вуха Торрес так, щоб він не вкусив її. Навіть коли перший медичний помічник вибіг із кімнати, Торрес "не панікувала, бо не знала, що саме було у вусі".

Жінка не знає, як комаха потрапила їй у вухо, але впевнена, що цього більше не трапиться – тепер вона спатиме із берушами.

Американка з павуком у вусі
Daily Mail

Коричневий павук-відлюдник, який опинився у вусі американки, - один із лише трьох видів павуків у Північній Америці, укуси яких значно отруйні для людини. Маючи розмір від 0,6 до 2 см, ці комахи несуть у своєму укусі некротичний токсин. Якщо укуси цього павука залишаються непоміченими і їх не лікують, то вони можуть спричинити системне захворювання, яке може викликати лихоманку, озноб, нудоту, біль у суглобах, слабкість і, у рідкісних випадках, судоми або навіть кому.

Наразі невідомо, скількох людей кусають павуки-відлюдники щороку. Одне дослідження у Флориді виявило, що за шість років було зареєстровано 844 укусів людей з боку цих комах. Але за останнє десятиліття через це сталася лише одна чи дві смерті.

Нагадаємо, в американському місті Кейро жінка потрапила в аварію після того, як побачила павука. Помітивши комаху на передньому сидінні, водійка "запанікувала і розбилася". Внаслідок аварії жінка отримала травму ноги, а її машина отримала значні пошкодження. 

Відео Непомітні та смертельно небезпечні: як вберегтися від укусів отруйних змій і павуків

В Україні з кожним тижнем фіксують все більше укусів отруйних змій та павуків. Кого варто уникати в лісі та навіть на власному городі та як рятуватися у разі укусу – дивіться в сюжеті.   

Непомітні та смертельно небезпечні: як вберегтися від укусів отруйних змій і павуків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції