Американка шукала заправку та на дев’ять днів загубилась у лісі: що її врятувало

Американка шукала заправку та на дев’ять днів загубилась у лісі: що її врятувало

Дівчина вижила, бо їла дикі ягоди та пила воду з лісової ущелини.

У лісі штату Вашингтон у США дівчина дев'ять днів просиділа одна в лісі та вижила

Про це повідомляє видання The Sun.

Як відомо, 24 липня 18-річна Джованна Фуду поїхала на машині з дому, але не попередила батьків про свої плани. Востаннє її бачили біля кав'ярні, камера відеоспостереження зафіксувала її на парковці біля закладу.

Наступного дня її автомобіль знайшли на узбіччі магістралі, що веде до гір. Поліції не вдалося вистежити дівчину за номером телефону, оскільки або її пристрій було вимкнено, або дівчина перебувала поза зоною доступу.
Дев'ять днів дівчина сама прожила у лісі, вона вижила, бо їла дикі ягоди і пила воду з ущелини. Там її поліція і знайшла.

Американку доправили до місцевої лікарні на обстеження, стан її здоров'я стабільний. "Це рідкісний випадок, сталося справжнє диво", - вважає сержант Раян Абботт.

За версією поліції, Джованна загубилася, коли шукала заправку. Слідчі планують допитати потерпілу, коли та відновиться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпропетровській області дворічний хлопчик заблукав у лісі. Він сам пройшов понад три кілометри вздовж річки. 

Відео У Житомирській області бабуся заблукала у лісі і провела три дні без води та їжі

Три дні в лісі без їжі і води провела 83-річна жінка у Житомирській області. Увесь цей час бабусю шукали рідні й жителі навколишніх сіл та поліція. Про те, що заблукала, старенька встигла сказати телефоном своїй дочці. Але потім мобільний розрядився. Коли всі вже майже втратили надію знайти її живою, почули гавкіт бабусиного собаки.

У Житомирській області бабуся заблукала у лісі і провела три дні без води та їжі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів