Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американка спіймала рибу з двома ротами в озері, "в якому водиться чудовисько"

Фотографія рибини швидко "розлетілася" соціальними мережами.

Американка Деббі Геддес спіймала рибу з двома ротами, і фото її улову стало вірусним у соціальних мережах. 

Жінка розповіла, що спіймала дивну на вигляд рибу, коли рибалила зі своїм чоловіком в озері Шамплейн на кордоні між американським штатом Нью-Йорк та Канадою, передає видання Insider.

"Ми швидко зробили кілька знімків і випустили рибу", - сказала Деббі. 

Її колега Адам Факту подумав, що дивна риба приверне до себе увагу в Інтернеті, і розмістив її фото на сторінці місцевих любителів риболовлі. Пост Факту став вірусним, набравши понад тисячу коментарів та шість тисяч шейрів. 

Факту розповів журналістам, що ніколи не натрапляв на таку рибу. "[Я] виріс на озері ... і ніколи не бачив нічого подібного", - сказав він.

Чоловік зазначив, що не знає, чому риба має таку деформацію обличчя, зауваживши, що скидання стічних вод в озеро Шамплейн – "це завжди гаряча тема". 

"Біолог сказав, що це генетичний дефект. Деякі вважають, що це стара травма. Хтось каже, що це фейк", – каже американець.

Факту додав, що фотографія, можливо, стала вірусною через місцеву легенду про озерне чудовисько на ім'я "Шамп", яке, як вірять тамтешні люди, плаває у водах озера Шамплейн.

За його словами, Геддес вирішила, що риба "виглядає здоровою і занадто химерно красивою, щоб вбити її заради її дивацтва". Він додав, що люди їдять рибу з озера Шамплейн.

"Це неймовірне місце для прісноводних риб", - сказав Факту. "У нас є озерне чудовисько на ім'я "Шамп", а тепер ще й риба з двома ротами!".

Раніше ми розповідали, як у США на березі океану знайшли труп риби із зубами, які виглядають наче людські. Хоча вигляд риби може когось шокувати, але вона не є рідкісною. Archosargus probatocephalus не входить до списку загрозливих або вразливих Світового союзу охорони природи, і часто трапляється рибалкам. Хоч важко у це повірити з огляду на зовнішність риби, але вона відома своїм білим м'ясом і м'яким смаком. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції