Американка випадково записала відео, як її 6-річна донька рятується від акули

Американка випадково записала відео, як її 6-річна донька рятується від акули

facebook.com/KITV4

Мати дівчинки побачила, що біля дочки плавала акула, лише після перегляду відеозапису.

Американка зняла на відео, як її маленька донечка  рятується від акули на пляжі на Гаваях. 

Шері Гувейя та її 6-річна донечка Анела відпочивали на пляжі Калама на острові Оаху. Дівчинка саме бавилася у хвилях, як поруч з нею з’явилися плавники акули. Анела побачила її і дременула з води. У цей час мама знімала донечку на відео.

CLOSE CALL: A 6-year-old had a close encounter with a shark at Kalama Beach this weekend. "I was recording her being silly prior to that happening then all of a sudden she started darting out of the water and told me," her mother Sheri Gouveia told KITV4. No injuries were reported. Instead, her mother says she has "angels watching over her." https://bit.ly/3xMewAs?utm_medium=social&utm_source=facebook_KITV4

Опубликовано KITV4 Понедельник, 3 мая 2021 г.

"Коли вона вийшла з води, вона була в істериці". Я подумала: "О, чорт забирай". Так що я підбігла, але не бачила. Я не розуміла, що це насправді акула. Ось що мене шокувало", - розповіла Гувейя у коментарі KITV4.

Те, що поруч з донькою була акула, вона побачила, коли передивилася свої відеозаписи.

"Я побачила акулу. Я не помітила, що вона була у мене за спиною. Так що мені дуже хотілося втекти. Мені було дуже страшно", - поділилася дівчина.

Шері Гувейя з донечкою Анелою (facebook.com/mzLeeee)

Експерти переглянули відео і сказали, що це чернопера акула, вид, який, як відомо, полює на рибу на мілководді. Вони зазначили, що дівчинка, швидше за все, не піддалася небезпеки з боку акули.

Як повідомлялося, в індонезійських водах виловили акулу-мутанта з рисами "людського обличчя".