Американка "вийшла заміж" за будинок, щоб врятувати його від знесення

Дата публікації
Перегляди
2903
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американка "вийшла заміж" за будинок, щоб врятувати його від знесення

Жінка виступила проти багатоквартирних комплексів

Активістка зізналася, що "закохалася" у 107-літній будинок складу під час участі в протестній акції "Захопи Сіетл".

Весільна церемонія відбулася минулої неділі в Сіетлі. "Нареченого" дівчини готують до зносу для того, щоб побудувати на його місці багатоквартирний комплекс.

Вавилонія Альвас "закохалася" у 107-літній будинок складу на Кепітол-Хілл під час участі в протестній акції "Захопи Сіетл" (за аналогією з "Захопи Уолл-стріт").

За словами дівчини, вона сподівається, що "Америка прокинеться і зрозуміє нарешті, що джентрифікації (процес облагороджування та реконструкції міських районів, - ред.) - це дуже серйозне питання, яке зачіпає бідняків, і особливо тих, які не можуть похвалитися білим кольором шкіри".

"Зрештою, на місці цього будинку можна було б створити громадський центр, притулок для бездомних, безкоштовний дитячий сад, - але ніяк не багатоквартирний комплекс", - каже активістка.

На жаль, союз дівчини та будинку навряд чи виявиться довгим - роботи по знесенню йдуть повним ходом.

Зазначимо, що в грудні 2011 року в 25 містах США пройшла акція "Захопи будинки", що об'єднала активістів, які виступають за збільшення обсягів доступного житла, захисників бездомних та інших представників громадянського суспільства.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2903
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація