Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
​​​​​​​Американка врятувала кошеня. Пізніше чотирилапа вберегла господарку від пожежі

Вона вчасно стрибнула на жінку посеред ночі.

У США кошеня врятувало життя своїй господарці під час пожежі у їхньому домі. 

Про це пише UPI.

Жителька штату Нью-Йорк на ім’я Даніель Шефер  в 2014 році підібрала загублене кошеня з дороги просто на вулиці. Спочатку чотирилапа всього лякалася, однак згодом дуже звикла до господарки. Вона отримала ім’я Кітті. Чотири роки потому настав час віддячити господарці за порятунок.

Даніель спала вдома, коли раптом на неї щось різко впало. Вона прокинулася і подумала, що в будинок зайшов злодій, який хоче її пограбувати. Однак згодом вона побачила, що на неї впала Кітті. Щоб перевірити свої підозри, жінка пішла до дверей. 

Раптом крізь вікно вона побачила полум'я. Пожежна тривога не включилася, навіть коли кімнати повністю потонули в диму. Жінка загубила кошеня й почала його шукати, однак спроби були марними. Тоді вона вирішила рятуватися. 

До прибуття пожежників полум'я охопило вже дев'ять квартир. Даніель сказала, що її кішка-рятівниця залишилася всередині будинку. Пожежники подалися на пошуки і згодом винесли кішку з будинку.

Кітті ховалася у подушках від диму і вогню, і встигла надихатися чадним газом і обпалити очі. Її одразу ж відправили до ветеринарної клініки. Кітті надали допомогу, й зараз із нею все гаразд. 

Нагадаємо, біля пляжу Муру на острові Кука, який розташований в південній частині Тихого океану, гігантський горбатий кит вагою понад 22 тисячі кілограм врятував морського біолога від акули.

Залиште свій коментар

Вибір редакції