Американський уряд запрошує на роботу гумористів

Наймані гумористи пояснюватимуть американцям важливість гумору на робочому місці і його способи використання в діловому спілкуванні.

У міністерстві фінансів США відкрився набір фахівців з гумору. Відповідне оголошення розміщене на сайті fbo.gov, який публікує інформацію про кар'єрні можливості в уряді.

У міністерстві сподіваються, що підрядчики зможуть пояснити службовцям важливість гумору на робочому місці, його роль у боротьбі зі стресом і способи використання в діловому спілкуванні.

Навчання міністерських працівників, а саме службовців Бюро державного боргу (BPD), має проходити у вигляді семінарів тривалістю дві або три години. Від ведучого вимагається використання карикатур, які він малюватиме безпосередньо під час заходу. Особливо обумовлено, що при проведенні семінарів заборонено використовувати нецензурні вирази.

Бюро державного боргу - відомство американського казначейства, чисельність співробітників якого складає близько двох тисяч осіб. Штаб-квартира відомства розташована у Вашингтоні, але більша частина апарату розміщена у місті Паркерсбург, штат Західна Вірджінія.

Саме на адресу BPD у Паркерсбурзі можуть подати заявку зацікавлені гумористи. Скільки всього є вакантних місць, в оголошенні не уточнюється.

Читайте також:

Американський підліток підірвав кафе, щоб бути схожим на Бреда Пітта

Американець витратив три мільйони доларів на мильні бульбашки

В США почала польоти перша в світі авіакомпанія для домашніх тварин

У Нью-Йорку поліція затримала "Супермена" та "Бетмена"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: