Американський ведмідь ночами їв цукор у кухні готелю

Ведмедик ще довго б ласував цукром, якби не прикрий випадок: одного разу він не зміг вилізли з кухні, мабуть, погладшав.

В штаті Колорадо, США, в кухню готелю в пошуках солоденького пробрався ведмідь.

Знайшовши цукор, поласував ним, після чого, виходячи, застряг. Нетипового мародера репортери зафіксували на відеокамеру.

"Вінні-пух" відвідав один з пансіонатів в горах вже вдруге . Власники після першому візиту ведмедя вставили нові замки, які повинні були зробити тварині вхід складнішим. Як виявилося, таки ускладнили, але не вхід, а вихід.

Ведмідь, який пробрався через двоє дверей до кухні, де дістався до мішка з цукром, сумно дивився на поліцію, охорону і репортерів, які приїхали на місце екранізувати цю подію.

Зрештою звіру вдалося вибити віконне скло в дверях і з великими зусиллями вибратися через отвір.

Як зауважують місцеві видання, в горах в штаті Колорадо час від часу трапляються вламування, схожі на це.

Працівники природохоронних служб розмірковують, в який спосіб відбити у ведмедів охоту до подібних візитів, але до цієї пори не удалося їм знайти хорошого вирішення.

Нагадаємо, у серпні в передмісті Лос-Анджелеса ведмідь налякав всіх сусідів. Клишоногий мешканець лісу вирішив змінити життя. Ведмідь прогулявся по подвір'ям людей і обрав на його думку найкращий. Він по-господарському розкидував сміттєві баки у пошуках чого-небудь смачненького і навіть викупався в басейні.

Читайте також:

Бурий ведмідь став нахабним гостем в канадському кафе

Столицею Словенії гуляє ведмідь

Жінка побила двоцентнерного ведмедя кулаками

Ведмідь злякався літньої японки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: