Американський ілюзіоніст піднявся на 7-кілометрову висоту на повітряних кульках

Американський ілюзіоніст піднявся на 7-кілометрову висоту на повітряних кульках

Потім стрибнув з парашутом на землю.

Американський ілюзіоніст Девід Блейн вразив публіку новим трюком, він із повітряними кульками зміг піднятись на понад 7 кілометрів.

Усе це мільйони глядачів дивилися наживо на YouTube.

Тримаючись за зв’язку повітряних кульок він піднявся в небо, щоб потім стрибнути на землю з парашутом. На підготовку трюку пішло 10 років, а під час тренувань Блейн стрибнув із парашутом пів тисячі разів та ще й навчився дихати в умовах низького рівня кисню.

Відео Американський ілюзіоніст піднявся із повітряними кульками на понад 7 кілометрів у небо

Із повітряними кульками - на понад 7 кілометрів вгору. На таку висоту піднявся американський ілюзіоніст Девід Блейн, тримаючись за зв’язку повітряних кульок. Своє вознесіння транслював наживо на YouTube-каналі. На підготовку цього трюку пішло 10 років – під час тренувань Блейн стрибав з парашутом понад 500 разів, крім того, вчився дихати в умовах низького рівня кисню. Блейн і раніше влаштовував видовищні шоу, але після народження доньки говорив, що відмовиться від небезпечних трюків. Піднявшись на висоту 7 кілометрів 300 метрів, ілюзіоніст стрибнув з парашутом і успішно приземлився.  

Американський ілюзіоніст піднявся із повітряними кульками на понад 7 кілометрів у небо

Блейн і раніше влаштовував видовищні шоу, але після народження доньки говорив, що відмовиться від небезпечних трюків. Однак не зміг втриматись. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів