Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський мікробіолог розповів, де шкідливо та небезпечно займатися сексом

У багатьох є власний список, де та в яких місцях хотіли би спробувати секс, проте деякі з них можуть сильно зашкодити вашому здоров'ю. 

Мікробіолог та доктор філософії Аризонського університету Чарльз Герба розповів про 5 місць де не варто, а іноді й небезпечно займатися статевим актом.

Майже у кожної людини є свій власний список місць, де вона хоче спробувати зайнятися сексом, проте існують сотні бактерій та інфекцій, які можуть загрожувати здоров'ю, повідомляє видання  Мen's Health.

1. Вбиральня літака

Вбиральня літака є розсадником бактерій, в першу чергу, кишкової палички.

"75 або і більше людей використовують одну маленьку вбиральню літака, за час перельоту вона ніяк не очищається", - розповів мікробіолог.

2. Кінотеатр

Кінотеатр щодня відвідують тисячі людей, на брудних сидіннях не лише попкорн та газовані напої, а ще різноманітні бактерії. Як правило, сидіння ніхто ніколи не дезинфікує, саме тому Герба не рекомендує це місце.

3.  Пляж

Сміття, стічні води, птахи, брудний пісок із тисячами шкідливих мікроорганізмів - все це може зашкодити задоволенню.

За словами лікаря, одне з досліджень показало, що пляж вважається найбруднішим місцем ніж стокові води. Саме це місце може призвести до таких захворювань, як діарея, висипання та багатьох інфекцій. Тим паче, що на сонці та за високих температур бактерії поширюються швидше.

Також не варто забувати про загрозу кліщів - вони дійсно можуть потрапити до організму та передати захворювання, наприклад, хворобу Лайма.

4. Роздягальня тренажерного залу

Стафілокок, стрептокок, новоріус, стригучий лишай та багато інших бактерій та інфекцій були знайдені у тренажерному залі. Це місце вважається ідеальним для бактерій, вологе та тепле середовище - саме те, що необхідно для їхнього розмноження.

Мікробіолог наголосив, що не варто ходити босим роздягальнею та притулятися відкритими частинами тіла до стін та інших поверхонь.

5. Дитячі майданчики та парки

Ви коли-небудь бачили, щоб дитячі майданчики мили або дезінфікували? Ні. Те саме стосується стільців та лавочок у парках.  Пам'ятайте про це, коли захочете спробувати там зайнятися статевим актом, наголосив лікар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції