Американського сенатора-борця з геями заарештували після відвідання гей-клубу

Одного з сенаторів Каліфорнії, відомого своїм непримиримим ставленням до гей-спільноти, заарештували біля гей-клубу, де він провів деякий час і багато випив.

Член сенату штату Каліфорнія Рой Ешберн, відомий як ярий противник гей-руху, був заарештований 4 березня біля гей-клубу в Сакраменто. Сенатор вже вибачився за свою поведінку перед колегами по Республіканській партії, сім'єю і виборцями.

Ешберн провів час у клубі Faces, де збираються особи нетрадиційної орієнтації, а потім сів за кермо свого автомобіля. Він був зупинений дорожнім патрулем для перевірки документів. Як показала перевірка, рівень алкоголю в крові сенатора перевищував максимально допустимий законодавством штату.

Крім самого Ешберн, в машині перебував ще один чоловік, ім'я якого не розголошується. Сенатора помістили до в'язниці Сакраменто, а потім випустили під заставу в 1400 доларів. З якою метою він відвідував гей-клуб, не уточнюється.

Ешберн працює в сенаті штату з 2002 року. Він прославився як один із самих нетерпимих до секс-меншин політиків. Так, сенатор Ешберн виступав проти легалізації одностатевих шлюбів, установи свята на честь Харві Мілка та інших законодавчих актів, що відповідали інтересам гей-руху.

Читайте також:

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Британська палата лордів дозволила геям вінчатися

У Сіднеї пройшов забіг геїв на рожевих підборах

На Прикарпатті навесні пройде гей-парад
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: