Американському сенатору не дозволили судитися з Богом

Суд відхилив позов сенатора американського штату Небраска Ерні Чемберса до Бога, оскільки не знає місця проживання останнього.

Про це повідомило в середу, 15 жовтня, агентство Associated Press.

Суддя округу Дуглас Марлон Полк пояснив, що для початку процесу необхідно, щоб у відповідача була домашня адреса.

"Враховуючи висновок суду про те, що доставити повістку вказаному відповідачу нікуди, в розгляді позову буде відмовлено", - заявив суддя.

Чемберс, який закінчив юридичний коледж, але так і не склав кваліфікаційні іспити, вважає, що знайшов прогалину в ухвалі судді.

"Суд визнав існування Бога. Таким чином, признається його всезнання. А якщо він все знає, то знає і про цей позов", - зробив висновок сенатор.

Позивач може оскаржити рішення суду протягом місяця. За словами Чемберса, він поки не вирішив, чи стане подавати апеляцію.

Нагадаємо, що в 2007 році ситий по горло всілякими загрозами і утомлений від стихійних лих, найстарший сенатор штату Небраска вирішив використовувати силу закону проти головного, із його точки зору, винуватця в людських нещастях - Господа Бога.

Сенатор Ерні Чамберс з Омахи, штат Небраска, подав позов проти Бога у районний суд округу Дуглас.

Чамберс, який ігнорує вранішні молитви під час сесій законодавчих зборів і часто критикує християн, говорить, що подав судовий позов нібито з метою показати: будь-хто може подати до суду на будь-якого, як би високо той не стояв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: