Американці перестають мити руки

Третина чоловіків у США ніколи не миє руки після відвідання туалету.

Мийте руки (Фото: cfcenter.stanford.edu)
Американці соромляться казати правду в опитуваннях. А правда полягає в тому, що вже третина чоловіків ніколи не миє руки після туалету. (Фото: cfcenter.stanford.edu)
Останнє дослідження звичок американців показало, що третина чоловіків у США ніколи не миє руки після відвідання туалету, передає в понеділок агенція Associated Press.

Згідно з результатами дослідження, опублікованому на сайті Washup.org, серед американських жінок лише 12 відсотків не миють руки після убиральні. Тим часом, порівняно з даними 2005 року, і чоловіки й жінки частіше уникають умивальника. Два роки тому руки після туалету не мили руки 25 відсотків чоловіків і 10 відсотків жінок.

Соціологи спостерігали за людьми, що відвідали туалет, в найпопулярніших громадських місцях у Нью-Йорку, Атланті, Чикаґо й Сан-Франциско. Описавши поведінку більше 6 тисяч чоловік, учені дійшли висновку, що Чикаґо є найгігієнічнішим містом, тоді як якнайгірші показники - в Атланти.

При цьому, зауважує агенція, результати опитувань істотно відрізняються від результатів спостережень за респондентами. Так, у ході проведеного в серпні 2007 року телефонного дослідження 92 відсотки американців заявили, що "завжди" або "зазвичай" миють руки після туалету. Крім того, з'ясувалося, що 78 відсотків американців завжди миють руки після їжі, 42 відсотки - після контакту з домашніми тваринами, 34 відсотки - після того, як чхнуть, і 25 відсотків - після контакту з грошима.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: