Американці шукають скарби нацистів у Мертвих горах

За даними очевидців, на дні невеликого альпійського озера в Мертвих горах заховано золотий запас Рейху.

Група науковців зі Сполучених Штатів уклала договір з природоохоронною владою австрійської землі Штірія на підводні дослідження в альпійському озері Топліцзеє.

За розрахунками вчених, в ході експедиції може з'ясуватися місцезнаходження нацистських скарбів, які, за деякими даними, заховані саме в цьому важкодоступному водоймищі в альпійських Мертвих горах.

Офіційно, як повідомляє австрійське радіо, йдеться про "картирування" дна цього невеликого озера.

За словами очевидців, в квітні 1945 року члени СС скидали в Топліцзеє ящики з білого металу з написом "Імперський вантаж". Передбачається, що в них була частина золотого запасу німецького Рейхсбанку.

Дістатися до золота Рейху намагався багато хто - американські водолази, австрійські шукачі скарбів, французькі учені. Але майже всі ці спроби закінчувалися нез'ясовними нещасними випадками.

Оточене прямовисними скелями, озеро досить глибоке - максимальна глибина становить 103 метри. Довжина - близько двох кілометрів, ширина - не більше 400 метрів.

Американська експедиція з 60 осіб планує розпочати роботу з середини квітня. До цього часу повинен розтанути лід, який наразі покриває водоймище.

Читайте також:

Автопортрет Гітлера без очей, носа і вух продадуть з аукціону

Британська туристка знайшла скарб в Єрусалимі

На "Титаніку" врятувалися зухвалі янкі. Ввічливі британці потонули

Нацистський лікар створив у Бразилії "місто близнюків"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: