Американці рятуватимуть українських овець

Інвестори зі США готові вкласти 250 млн. гривень в українське вівчарство.

Підприємці зі США готові інвестувати гроші в українських овець. За словами вівчарів з Гуцульщини рідна держава не може підтримувати потенційно важливу галузь господарства західної України.

За останні двадцять років поголів’я овець на Гуцульщині скоротилося зі ста тисяч до семи. За словами заступника голови Верховинської райдержадміністрації Михайла Нечая, це пов’язане з ціновою політикою держави, коли за кілограм живої ваги баранини дають 2,5 грн. До того ж продукція вівчарства (вовна, м’ясо, молоко) незатребувана.

Попри кризу, американські інвестори готові вкласти в гуцульських овець 250 млн. грн. та збудувати міні-заводи з переробки сировини. Натомість собі компанія забиратиме 60% відсотків готової екологічно чистої продукції.
На думку голови Верховинської райдержадміністрації, перевагою проекту є те, що компанія виділяє кошти родинам, які займаються вівчарством, на придбання овець.

Чиновники вважають, що вже першого року вівчар матиме близько 20 тис. грн. прибутку. Крім грошей, у селянина залишатиметься овече молоко, шерсть та відбракований приплід.

Через три роки, після закінчення проекту американців, чиновники розраховують побачити на верховинських полонинах більше сорока тисяч овець.

Чому американці вирішили рятувати українських овець, дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Японія готова надати Україні кредит в 5 млрд. доларів

Фінляндія продала Санта-Клауса

До Євро-2012 у Києві збудують будинки на воді

Співробітники Opel збирають гроші на порятунок компанії

ВідеоРятування овець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: