Англійських школярок навчають сексу в автобусі

Батьки консервативного графства Дорсет обурені методами навчання і тим фактом, що автобус існує завдяки платникам податків.

У графстві Дорсет кожну п'ятницю курсує транспортний засіб, в якому добровольці повчають учнів старших класів на предмет сексу.

За його обом боковим сторонам є великий напис: "Літо Кохання". Незвичайна машина пересувається вздовж набережної Ла-Маншу і періодично зупиняється. На борту автобуса кілька чоловіків і жінок роздають юнакам і дівчатам, які проходять повз, листівки та DVD-диски.

На інформаційних носіях містяться відомості, що розповідають про наслідки незахищених статевих контактах і шкоду підліткової вагітності. Голова молодіжного руху Тім Фьюелл вважає, що таке навчання допоможе запобігти зараженню венеричними захворюваннями і раннім абортам.

Проте не всі батьки залишилися задоволені даною ініціативою, вони вважають, що лише гасло на автобусі шокує підростаюче покоління.

Крім того, наочна агітація викликає негативні асоціації, в тому числі хвороблива цікавість до сексу у малюків. Директор товариства "Сімейна Довіра" Норман Уеллс дотримується такої ж позиції і додає, що гроші сумлінних платників податків витрачені марно, тому що можна було використати кошти не на сумнівну кампанію, а створити ряд серйозних програм безпосередньо в школах, де роботу з учнями проводили б грамотні фахівці.

Читайте також:

Вчені розробили чоловічий вібратор

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Більше 10% британців вірять: якщо займатися сексом стоячи, то жінка не завагітніє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: