"АнтиСНІД" оголосив конкурс кращих малюнків про секс

Фонд "АнтиСНІД" запропонував 5 тисяч доларів за кращий малюнок, який пропагуватиме безпечний секс.

Фонд Олени Франчук "АнтиСНІД" оголосив конкурс графічного дизайну Naked Street Fashion, присвячений темі безпечного сексу. Переможець конкурсу отримає 5 тисяч доларів.

Завдання конкурсу - розробка тексту і дизайну написів та зображень для нанесення на нижню білизну. Змагання дизайнерів стане частиною проекту Naked Truth about AIDS (Гола правда про СНІД), який буде показаний 16 березня 2010 року на подіумі Українського Тижня Моди. Для цього проекту кращі українські модельєри створять спеціальну колекцію нижньої білизни, також присвячену темі безпечного сексу.

Умови проведення конкурсу розміщені на інтернет-сайті фонду. Для участі немає жодних обмежень – ані вікових, ані професійних. Кількість робіт від одного учасника також не обмежується. Організатори прагнуть домогтися, щоб кожна молода людина пам’ятала: безпечний секс - це круто, стильно і корисно для здоров'я, це найбільш дієвий спосіб захистити себе від СНІДу, не відмовляючись при цьому від радощів життя.

Поширювати цю ідею фонд збирається через футболки/майки і комплекти нижньої білизни з відповідними графічними зображеннями і текстами.

Основним критерієм для визначення переможця, за словами організаторів, буде те, наскільки ясно, яскраво, іронічно і дотепно конкретна робота привертає увагу до теми безпечного сексу і спонукає користуватися презервативами.

Читайте також:

70% ВІЛ-інфікованих українців не знають про свою хворобу

У Китаї виявили новий вірус СНІДу, що передається через кашель

Вісім українців щодня помирають від СНІДу

Кожен другий чоловік займався сексом на робочому місці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: