Аргентинський художник в 1930-х роках намалював теракт 11 вересня і катастрофу в Японії

Історії, зображені на замальовках художника початку минулого сторіччя Бенджаміна Соларі Парравічіні, почали справджуватися.

"Найбільший шум з усіх шумів заглушить усе навколо. Бомба Ф." / Фото: Life News
Аргентинський художник і скульптор Бенджамін Соларі Парравічіні ще у 30-х роках минулого сторіччя передбачив катастрофу в Японії, створення атомної бомби, теракт 11 вересня у Нью-Йорку та політ у космос.

За життя Парравічіні не вважався пророком. Однак, сам того не усвідомлюючи, у 1930-ті роки він намалював багато речей, які справдилися у майбутньому. Наприклад, він передбачив появу телевізора, політ у космос собак Білки та Стрілки, передрік прихід мирного (і не дуже) атому.

"Іноді на нього находило щось, він емоційно хапав олівець, який, здавалося, сам водив його руку по паперу, немов хтось йому щось диктував", - розповідав ще за життя Бенджаміна його батько Флоренціо.

В один з таких періодів натхнення він намалював янголів, які плачуть над величезним виром, і підписав - Японія. Нижче він зазначив: "Найбільший шум з усіх шумів заглушить усе навколо. Бомба Ф."

Зараз журналісти, які знайшли цю картину, вважають, що під "Ф" майстер міг мати на увазі японську атомну електростанцію "Фукусіма-1", на якій сталася низка аварій та витік радіації після потужного землетрусу і цунамі 11 березня.

Ще в 1936 році замальовки митця і підписи до них видавалися дивними, проте на це не одразу звернули увагу, сприйнявши за химерну манеру художника. Лише через багато років після того, як загадкові історії, зображені на малюнках, почали справджуватися, про Парравічіні в Аргентині заговорили як про пророка.

Читайте також:

Ванга передбачила, що в 2011 році світ знищить ядерна катастрофа

Виявлені картини 1910 року, які зображають життя у 2000 році

Проповідник зі США призначив кінець світу на 18 годину 21 травня

У фільмі Чарлі Чапліна виявили "мандрівника з майбутнього"

Повʼязані теми:

Наступна публікація