Аромаолівець 2в1: письмо і терапія

Завдяки японській компанії Pentel, тепер можна писати і насолоджуватись ароматами розмарину, м'яти, лимоннику та зеленого чаю одночасно.

Японська компанія канцелярського приладдя Pentel представила олівцеві стрижні, які виділяють запахи під час письма і позитивно впливають на розумові здібності.

Розробники компанії Pentel заявили, що їм вдалося об'єднати нанотехнології з ароматерапією, завдяки чому тепер на прилавках з'явилися ароматні олівці Ain Supplio.

За словами фахівців, запахи в олівцях сховані в нанокапсулах, які під час роботи олівця руйнуються та вивільняють аромати розмарину, м'яти, лимоннику чи зеленого чаю. В цілому, олівці Ain Supplio бувають трьох видів: Освіжаючі, Загоюючі та Позитивні.

Характерною рисою нових олівців, за словами фахівців, є довгостроковість зберігання їх запахів - близько 3 років у нерозкритій упаковці, 2 роки в пластиковій коробці та більше 3 місяців на відкритим повітрі.

У Японії набори таких пахучих олівцевих стрижнів (по 20 штук у кожному) з'являться на полицях магазинів до початку навчального року за ціною 1,6-1,7. У компанії також планують зробити олівці популярними у всьому світі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: