Артистичне фільмування та масова бійка: як у Петербурзі та Москві борються зі снігом

Артистичне фільмування та масова бійка: як у Петербурзі та Москві борються зі снігом

Фото: УНІАН

Перші снігопади в Росії супроводжуються інцидентами, які розважають користувачів Мережі.

Мешканка Санкт-Петербурга зафіксувала, як у “культурній столиці” Росії прибирання снігу перетворилося на дивне шоу з відеокамерою, яке закінчилося однією прочищеною доріжкою. А в Москві група прибиральників побилася лопатами через неправильно розподілену працю.

У Twitter видання "Лента.ру” опублікували відео, яке зняла з вікна свого будинку петербурженка у Невському районі міста.

За її словами після знімання постановочного ролика про прибирання, під час якого оператор вибирав різні ракурси, увесь засніжений двір так і залишився в заметах.

“А двір як не прибирався, так і не прибирається. Все у снігу, навіть трактор не ходив”, - написала вона у підписі до опублікованих кадрів. 

Тим часом понад десять комунальників, здебільшого заробітчан із Середньої Азії, побилися на вулиці Моховій у центрі Москви через прибирання снігу. Відео бійки опублікував Telegram-канал Mash.

Як видно на знятих кадрах, люди в спецодязі співробітників комунальних служб лаються між собою в одному із засніжених московських дворів, після чого починають з’ясовувати стосунки на кулаках та за допомогою дерев’яних лопат для відгортання снігу. 

Сутичка виникла через те, що одні двірники прибирали сніг з доріжок, а інші очищали дахи та скидали сніг на уже прибрану територію. В інциденті розбиратиметься московська прокуратура.

Нагадаємо, у Києві комунальники проводили заміну ліхтарів на вулиці Каштанова. Знімання освітлювачів і кріплення нагадувала танець.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація