Учені знайшли ймовірного брата-близнюка Сонця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка має приблизно таку ж температуру на поверхні і світність і розташована на відстані 184 світлових років.

Португальські фахівці провели дослідження, у якому виявили майже ідентичного родича Сонця зі схожими характеристиками.

Про це пише Science Alert.

Науковці зазначають, що це "особлива" зірка, дуже сильно схожа на нашу. Вона називається HD 186302 і розташована за 184 світлових роки від Землі.

Зірка має схожий з Сонцем хімічний склад. Експерти припускають, що вона утворилася приблизно 4,5 млрд років тому.

Вчені вважають цю зірку можливим "близнюком" Сонця через те, що основна частина зірок має як мінімум одного партнера: до 85 відсотків всіх зірок можуть складатися в подвійних системах. Як відомо, більше половини відомих аналогів Сонця розташовані у подвійних системах.

"Пару" Сонцю науковці поки що не знайшли, і це їм видається дивним, адже дослідження показують, що ледь не усі зірки народжуються з близнюком.

Наразі учені не знають точно, де сформувалося Сонце, тому вивчення можливих родичів Сонця може дати новий ключ до розуміння історії Сонячної системи.

Нагадаємо, астрономи виявили схожу на Землю екзопланету, яка обертається навколо зірки Барнарда на відстані шести світлових років від Землі. 

ВідеоАмериканські астронавти вийшли у відкритий космос, аби встановити камери

Нові прилади, які зніматимуть зображення високої чіткості, потрібні будуть астронавтам вже найближчим часом. Краще зображення знадобиться, коли до МКС стикуватиметься капсула з новим екіпажем. Наразі астронавтів до МКС доправляють російські капсули, а за кожного космонавта NASA змушена платити до 82 мільйонів доларів. Альтернативою для американських астронавтів могли би стати рейси компаній Boeing та SpaceX, утім, ті лише наприкінці року почнуть випробування.

Американські астронавти вийшли у відкритий космос, аби встановити камери

Залиште свій коментар

Вибір редакції