Атеїсти пообіцяли подбати про домашніх тварин віруючих після кінця світу

Атеїсти пообіцяли подбати про домашніх тварин віруючих після кінця світу

Після кінця світу про тваринку подбають атеїсти / Фото: liveinternet.ru

Після кінця світу, коли віруючі піднесуться на небеса, про їхніх тваринок піклуватимуться атеїсти, по 135 доларів за кожну.

Американські атеїсти відкрили бюро допомоги домашнім тваринам віруючих, які очікують настання кінця світу, призначеного на 21 травня 2011 року. Послуги по догляду за вихованцями кілька тижнів тому почала надавати компанія Eternal Earth-Bound Pets.

До співробітників компанії вже звернулися 259 осіб з різних штатів. Усім їм пообіцяли, що як тільки прийде Судний день, і віруючі піднесуться на небеса, група атеїстів попрямує по їх домашнім адресами, щоб забрати тварин і перевезти їх у спеціальний центр, де про них "будуть дбати як про своїх власних".

Вартість послуги складає 135 доларів за одну тварину і по 20 доларів за всіх подальших.

Контракт з Eternal Earth-Bound Pets розрахований на десять років. Як пояснили представники компанії, така довгострокова угода була розроблена на той випадок, якщо нинішній кінець світу не настане і власникам домашніх тварин доведеться чекати наступного.

При цьому співробітники компанії відзначили, що працювати з тваринами вони будуть тільки в тому випадку, якщо віруючі дійсно відправляться на небеса і доглянути за їх улюбленцям буде нікому.

Нагадаємо, американський християнський проповідник Гарольд Кемпінг нещодавно остаточно назвав дату кінця світу - 21 травня 2011 року 18:00. За його прогнозами, у цей час 2% населення Землі негайно "піднесуться" в небеса, а інші будуть направлені просто в пекло.

Співробітники Eternal Earth-Bound Pets у свою чергу заявили, що їм не доведеться ні підноситися, ні горіти в пеклі, оскільки вони є переконаними атеїстами і не вірять в існування ні того, ні іншого.

Читайте також:

Проповідник зі США назвав остаточну дату кінця світу: 21 травня 18:00

Українці чекають на апокаліпсис-2012 і купують бункери за 120 тисяч доларів

Українські вчені призначили кінець світу на 3036 рік

Мексика готує для туристів "кінець світу" у 2012 році

Повʼязані теми:

Наступна публікація