Австралійські аборигени звинуватили російських фігуристів у плагіаті

Російські фігуристи Оксана Домніна і Максим Шабалін представили нову програму "Танці аборигенів". Справжні аборигени образилися.

Домніна - Шабалін. Танці аборигенів
Домніна - Шабалін. Танці аборигенів. Фото domnina-shabalin.ru
Вожді австралійських аборигенів звинуватили чемпіонів світу з фігурного катання серед спортивних пар, росіян Оксану Домніну і Максима Шабаліна, в образі їхньої національної гідності та плагіаті.

Три тижні тому на першості Росії в Санкт-Петербурзі пара Домніна - Шабалін представила нову програму під назвою "Танці аборигенів". Шабалін вийшов на лід в образі вождя, а Домніна - в образі найбільш молодого члена племені. Костюми фігуристів імітували малюнки на тілах аборигенів, а їхні обличчя були розмальовані у бойовій розкрасці.

За словами Сола Беллера із земельної ради аборигенів австралійського штату Новий Південний Уельс, танець Шабаліна і Домніною був образливим.

Беллер зазначив, що танець був "вкрадений" без згоди корінних мешканців Австралії і без їхніх консультацій. Беллер назвав виступ росіян "ще одним прикладом експлуатації австралійських аборигенів" і звинуватив фігуристів в "крадіжці культури", пише австралійське видання Herald Sun.

Беллер заявив, що він має намір подати протест до російського посольства в Канберрі. За словами вождя, якщо фігуристи використовують в танці елементи церемонії, яка призначена тільки для чоловіків або тільки для жінок, це неприпустимо.

Читайте також:

Українські фігуристи зупинились за крок від медалі

Аборигени з Океанії вибачилися перед місіонером за з'їденого прадіда

Австралія переходить на бензин, який не нюхають аборигени

Російську гімнастку в Японії призначили послом кефіру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: