Австралійського поліцейського усунули від служби за боротьбу з демонами

Поліцейський, а також ще двоє дорослих були звинувачені в тому, що спробували вигнати злого духа з тіла 15-річного хлопчика.

Старшого констебля австралійської поліції Роджера Скетчлі усунули від служби у зв'язку із звинуваченнями в занятті екзорцизмом – ритуалом вигнання злих духів.

Усунення від служби стало підсумком розслідування інциденту, що мав місце в квітні в одному з лютеранських церковних таборів. 28-річний поліцейський, а також ще двоє дорослих були звинувачені в тому, що спробували вигнати злого духа з тіла 15-річного хлопчика. Дорослі схопили і утримували підлітка протягом 12 годин, після того, як він поскаржився на болі в животі.

В результаті всі троє екзорцистів, включаючи поліцейського, були заарештовані за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і нападі при обтяжливих обставинах.

Глава Лютеранської церкви в Південній Австралії і Північних територіях Роберт Войт у зв'язку з даним інцидентом заявив, що Церква жодним чином не схвалює дії, в результаті яких можуть постраждати люди.

Тим часом, австралійським судам нечасто, але все таки доводиться стикатися зі справами про екзорцизм. Так у 1993 році в результаті екзорцистського ритуалу загинула 49-річна Джоан Воллмер, у зв'язку з чим перед судом постали четверо екзорцистів, у тому числі чоловік загиблої.

Майже 15 років потому, в 2007 році, в Новій Зеландії жінка потонула в ході маорійського ритуалу з вигнання демона.

Читайте також:

Міліція годину доганяла п’яного німця на тракторі

Китаєць зіштовхнув з мосту самогубця, який довго вагався

Перуанську поліцію "очистять" від гомосексуалістів та невірних

В Китаї 300 котів врятували від продажу в ресторани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: