Австралія без алкоголю

Влада Австралії оприлюднила план, який забороняє аборигенам вживати алкоголь і дивитися порнографію.

Корінні австралійці
Корінні австралійці
Перед загрозою різкого зростання випадків насильства над неповнолітніми, що здійснюються аборигенами на півночі країни, влада Австралії оприлюднила план, який забороняє аборигенам вживати алкоголь і дивитися порнографію.

"Це надзвичайна ситуація національного масштабу, - заявив прем'єр-міністр країни Джон Говард, виступаючи 21 червня перед парламентом, - вона стосується групи молодих австралійців, які ніколи не брали до уваги цінність дитячої цноти".

Проте дехто з лідерів аборигенів уже виступив проти плану, назвавши його безглуздим, ухваленим без консультацій з корінними австралійцями.

Нові заходи торкнуться приблизно половини Північної Території - величезної місцини, яка населена переважно корінними мешканцями континенту. Передбачається заборона на продаж, зберігання і транспортування алкоголю на термін шість місяців. Після цього уряд має намір проаналізувати дієвість ужитих заходів.

План був ухвалений після публікації доповіді про насильство над неповнолітніми в середовищі аборигенів, в якій вказується, що саме споживання алкоголю є одним з ключових чинників падіння моралі. Те ж саме стосується й порнографії.

У доповіді підкреслюється, що велика кількість аборигенів, включаючи дітей, мають доступ до порнографічних матеріалів. Щоб протистояти цьому, в комп'ютерах, що продаються корінному населенню, передбачать захист, що виключатиме можливість викачувати з Інтернету порно.

Крім того, план Говарда передбачає скорочення допомоги, що виплачується аборигенам, щоб батьки витрачали гроші на життєво необхідні товари і аби стимулювати їх до пошуку роботи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: