Австралієць засунув в труси пташині яйця, щоб здивувати подружку об’ємом ширінки

Австралієць засунув в труси пташині яйця, щоб здивувати подружку об’ємом ширінки

Ілюстрація / Фото: Архів

Молодик заховав у штанях яйця рідкісних птахів, щоб зробити сюрприз подружці, продемонструвавши "чоловічу міць".

На 20 тисяч доларів був оштрафований контрабандист з Австралії, який намагався вивезти за кордон яйця рідкісних птахів, заховавши їх у труси.

У своє виправдання обвинувачений заявив, що просто хотів зробити сюрприз подружці. Тим не менше, суд не прийняв ці пояснення як пом'якшувальну обставину.

Вайне Фредеріка Флойда визнали винним у спробі вивезти з країни частину національного природного надбання без належного на те дозволу. За цей злочин австралійський закон передбачає суворе покарання, аж до десяти років в'язниці.

Але суддя хоч і назвав дії Флойда комерційним злочином, не став наполягати на позбавленні свободи, оскільки яйця все ж не були взяті з дикої природи, а складали частину особистої орнітологічної колекції обвинуваченого.

Контрабандист був затриманий в аеропорту Сіднея, коли збирався відлетіти до Бангкока. При митному огляді охоронці помітили у Флойда підозріло об'ємну опуклість в області паху.

При більш ретельній перевірці з'ясувалося, що чоловіча сила не має до цієї "припухлості" ніякого відношення, просто в трусах пасажира заховано шість пташиних яєць.

Як з'ясувалося пізніше, вони належали рідкісним видам пернатих - сіруватому австралійському папузі і рожевому какаду. Ці птахи включені в Конвенцію про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори.

Читайте також:

Злодій заховав вкрадену бензопилку у своїх штанях

Підліток отримав кулю в сідницю за відмову підтягти штани

Топ-20 найдивніших професій-2011: нюхач яєць і фахівець з виймання мозку

Повʼязані теми:

Наступна публікація