Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австралійка продає цноту за 100 тисяч доларів, щоб погасити кредит батьків і купити машину

Також за отримані кошти дівчина хоче заплатити за навчання в університеті.

18-річна австралійка виставила на аукціон в Інтернеті власну незайманість, щоб отримати 100 тисяч доларів США та оплатити кредит батьків.

Про це пише New York Post.

Дівчина вирішила продати свою цноту після того, як надихнулася прикладами інших дівчат. Вона навіть поспілкувалася та порадилася із однією із них - студенткою з Бразилії. Та продала свою незайманість за 740 тисяч фунтів стерлінгів.

Австралійка взяла частину "рекламного" тексту бразилійки і обрала собі псевдонім - Сієна Пейтон.

На підтвердження своєї незайманості вона готова надати довідку і засвідчити її в присутності обраного чоловіком лікаря.

Крім погашення батьківської житлової іпотеки, дівчина за виручені гроші збирається оплатити навчання у Технологічному університеті Сіднея і купити автомобіль. Батькам ж про своє рішення не розповідає. Якщо вони запитають, звідки з’явилися гроші, дівчина скаже, що знайшла роботу.

Нагадаємо, 20-річна студентка з Парижа на ім'я Жасмін продала свою цноту за 1 млн 300 тисяч доларів літньому банкіру з Уолл-стрит, а потім закохалася в нього. 

ВідеоЯк знаходять дівчат іноземці, і хто заробляє на секс-туризмі

Міжнародний аеропорт Одеси. В залі очікування таксисти і красиві українські дівчата. Без краваток і без комплексів, а головне - без жінок до зали заходять турецькі чоловіки. Він два рази на рік обов’язково прилітає в Україну. І не приховує - їде сюди за дешевими відпочинком… і дівчатами. Таких як Фаїд секс-туристів більше із кожним роком. Задля задоволення їх забаганок працює вже ціла індустрія. "Гроші" досліджують цей організований секс-бізнес: як знаходять дівчат іноземці і хто заробляє на цьому в нашій країні? 

Як знаходять дівчат іноземці, і хто заробляє на секс-туризмі

Залиште свій коментар

Вибір редакції