Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австралійські лікарі витягнули з ніздрі ексв’язня марихуану 18-річної давності

Він проніс її на територію в’язниці і не зміг дістати.

В Австралії з носової порожнини 48-річного чоловіка хірурги дістали марихуану, яку він ховав там у в’язниці 18 років тому. 

Про це пише Ars Technica.

В’язень 2001 року перебував у місці позбавлення волі. Його подруга завітала до нього і передала йому марихуану. Щоб пронести її попри охорону непомітно, він загорнув “травичку” у шматочок гуми від повітряної кульки і сховав у ніздрю. 

Чоловік зміг приховати “подарунок” від працівників в’язниці, однак складнощі виникли, коли він спробував його дістати. Замість того, щоб витягнути марихуану, він випадково заштовхав її глибше. Відтоді його носові пазухи часто запалювалися, але із застряглою “травичкою” він це не пов’язував.

Лише 18 років потому чоловік звернувся до лікаря зі скаргами на головний біль. Йому зробили комп'ютерну томографію головного мозку. ЛІкарі знайшли в ніздрі затверділий згорток з наркотиком.

Фахівці витягнули марихуану, але за роки та перетворилася на ріноліт -  це чужорідне тіло, яке заросло багаторічними відкладеннями мінеральних солей.

Нагадаємо, 42-річний мешканець Бразилії спробував влаштувати собі втечу з в’язниці. Він замаскувався під жінку, однак служба охорони виявилась надто уважною, а чоловікові забракло акторської гри. 

 

Відео Поліція впіймала злочинця, що намагався втекти з тюрми, замаскувавшись під жінку

У Бразилії чоловік одягнув маску, перуку та вбрання, що, вочевидь, належало його доньці. І спробував залишити заклад. Утім, викликав підозру в охорони, і вона його затримала. Нині засудженого, який відбував покарання за розповсюдження наркотиків, перевели до тюрми з більш суворим режимом.  

Поліція впіймала злочинця, що намагався втекти з тюрми, замаскувавшись під жінку

Залиште свій коментар

Вибір редакції