Австрієць вирощує меблі на городі

Австрійський винахідник робить крісла прямо на городі, надаючи деревині потрібну форму.

В австрійському містечку Грац місцевий винахідник Бернард Шмід має унікальну колекцію дерев'яних крісел. А все тому, що свої витвори він не вирізає, а вирощує, надаючи їм потрібної форми.

"Насправді все нескладно – я вживляю гілки у головний стовбур дерева і змушую їх рости в потрібному мені напрямку", запевняє винахідник.

Його тестовий млинець-стілець вийшов як у приказці, але правильні висновки було зроблено. Цей раритет він і досі зберігає, бо той його від подальших помилок оберігає.

Його довго вважали диваком власні сусіди, а тепер самі зачитуються подробицями у місцевих газетах. Сам Бернард всерйоз замислився над патентом форми своїх творінь. Головне тут не баритись – 60 крісло-дерев незабаром дадуть врожай.

Дружина Рената спершу ревнувала мало не до кожного дерева, аж надто багато часу коханий проводив у садку. Та на те він винахідник, щоб проявити фантазію. Новий витвір вмить переконав дружину в щирості його почуттів.

Що робити з цим творчим скарбом винахідник і сам поки не знає. Дружина поки віджартовується, а може прогнозує: "Ми чекаємо великого визнання! Може про нас піде слава і ці крісла почнуть купувати багаті арабські шейхи. От тоді ми заживемо!"

Шлях до визнання вже розпочато – на спеціалізованих виставках витвір Бернарда традиційно бажаний гість. Ціни йому не скласти – скромний автор і досі не готовий назвати гідну та відповідну суму. Зізнається – гроші не головне, аби люди в усьому світі пам’ятали, щоразу, після того як комфортно присідали і вставали.

Читайте також:

Британці вибрали десятку кращих наукових винаходів

Українці щороку патентують 15 тисяч винаходів

Чернігівські винахідники створили теплогенератор на вологому смітті

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: