Австрійський велосипедист встановив рекорд швидкості на вулкані в Нікарагуа (відео)

Дата публікації
Перегляди
3580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Австрійський велосипедист встановив рекорд швидкості на вулкані в Нікарагуа (відео)

Маркус Штокл / Фото: redbull.com

Маркус Штокл промчав по схилу чорного вулкана Серро-Негро в Нікарагуа на швидкості 164,95 км/год, побивши тим самим досягнення дев'ятирічної давності.

36-річний австрієць Маркус Штокл встановив новий світовий рекорд швидкості на гравії для серійних велосипедів.

Він промчав по схилу чорного вулкана Серро-Негро в Нікарагуа на швидкості 164,95 км/год, побивши тим самим досягнення дев'ятирічної давності, встановлене французом Еріком Бароном.

Траса довжиною 550 метрів, розташована під кутом 45 градусів вела прямо від кратера до підніжжя діючого вулкана. За словами рекордсмена, вона нагадує піщано-гальковий пляж, де досить стабільно можна відчувати себе тільки на самій високій швидкості.

Дев'ять років тому француз Ерік Барон встановив на Серро-Негро рекорд не тільки для серійних, але і для спеціалізованих гірських велосипедів. При цьому жахливе падіння поставило хрест на його кар'єрі.

На швидкості більше 100 км/год велосипед Барона, не витримавши таких значних перевантажень, розламався надвоє. При огляді спортсмена медики зафіксували травму лівого стегна, шийного відділу хребта, вивих лівого плеча, безліч ударів і поранень.

У травні 2011 року Ерік Барон, все ще відчуває наслідки нещасного випадку, повернувся до місця свого тріумфу і першим привітав Штокл на фініші.

Австрієць Маркус Штокл, якого колеги через зріст (190 см) і вагу (103 кг) називають "Геркулесом", також є володарем світового рекорду швидкості на снігу. У 2007 році в Чилі він розігнався до 210,4 км/год.

Початок подібним змаганням в 1990 році поклали два французи - Ерік Барон і Крістіан Тайлеф. Вони занесли свої імена в книгу рекордів, скочуючись з сніжних схилів французьких Альп. Майже десять років вони були кращими, поки їм не кинув виклик Штокл.

Читайте також:

Літаючий ранець Jetpack піднявся на рекордні півтора кілометра

74-річна бабуся зі США стала найстарішою культуристкою планети

Непальський гуру встановив рекорд, просидівши на вершині Евересту 32 години

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація