Авто, що працює на водні

На моторшоу в Лос-Анджелесі компанія Honda представила свій перший серійний автомобіль, що працює на водні.

авто
УНІАН
Honda FCX Clarity за 10 секунд розганяється до 160 км на годину.
У четвер на моторшоу в Лос-Анджелесі компанія Honda представила модель FCX Clarity - свій перший серійний автомобіль, обладнаний 134-сильною установкою на паливних осередках, що працює на водні. 

Така установка в процесі хімічної реакції між воднем і киснем виробляє енергію для електромоторів, які й приводять в рух автомобіль. Також варто зазначити, що новинка є повністю "екологічно чистою" машиною, оскільки вихлопом у неї є звичайна вода.

Водневий Honda FCX Clarity здатний розігнатися до 92 кілометрів на годину за десять секунд, а його максимальна швидкість - 160 кілометрів на годину. 

За словами представників японської компанії, повністю заправленого 171-літрового бака для водню буде достатньо, щоб проїхати без дозаправки більше 430 кілометрів.

Виробництво FCX почнеться вже найближчим часом, а перші екземпляри цього автомобіля з`являться в США в салонах дилерів тільки в середині наступного року. 

Утім, спочатку водневу машину Honda не можна буде купити. Новинка стане пропонуватися тільки для оренди терміном на три роки з щомісячними платежами близько 600 доларів, що включають сервісне обслуговування і страховку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: