Автопортрет Гітлера без очей, носа і вух продадуть з аукціону

Тринадцять картин найкривавішого диктатора ХХ століття будуть виставлені на продаж у Британії. В основному це милі пейзажі з квітами.

У квітні на аукціоні в Британії буде виставлений на продаж перший з відомих автопортретів нацистського фюрера Адольфа Гітлера.

На маленькій акварелі, датованій 1910 роком, можна побачити чоловічка в коричневому костюмі, що сидить на кам'яному мосту. У нього немає очей, носа і вух, проте характерний зачіс волосся та ініціали А. Н. над фігуркою дозволили мистецтвознавцям атрибувати картину, пише газета Daily Telegraph.

Всього "з молотка" продадуть 13 робіт найкривавішого диктатора ХХ століття. В основному це ландшафтні пейзажі, повні квітів та дерев. Картини були знайдені старшиною британської армії Віллі Маккенной в 1945 році у німецькому місті Ессен.

Потім старшина продав ці роботи невідомому покупцеві, і вони впродовж десятиліть зберігалися в його колекції.

Британські ЗМІ повідомляють, що на останньому аукціоні живопису Гітлера, в 2006 році, п'ять його малюнків були придбані російським покупцем в темних окулярах, з плюшевим ведмежам, що звисало з його жовтого рюкзака.

Торги аукціонного будинку Mullocks цього року відбудуться 23 квітня.

Читайте також:

Гітлера позбавлять звання почесного громадянина

У Німеччині продають газети з цитатами Гітлера

У США поліцейські застрелили студента у формі Гітлера

Агентові ФБР намагалися продати золоту закладку Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: