Балачки - чоловіча стихія

Чоловіки скаржились, що жінки довго розмовляють по телефону. Тепер настала черга змінювати традиції.

Чоловіки розмовляють більше, такі результати дослідження, проведеного соціологами серед 3500 дорослих британців.

Середньостатистичний чоловік розмовляє по домашньому і мобільному телефону 32 хвилини в день, що на 10 хвилин більше, ніж п'ять років тому. Тим часом, жінка присвячує телефонним розмовам лише 26 хвилин щодня - на 9 хвилин менше, ніж в 2002 році.

У дослідженні враховувалися дзвінки в страхові компанії, банки, магазини, покупка квитків і замовлення столиків в ресторанах, але не бралися до уваги робочі переговори.

Причиною спаду інтересу жінок до телефонних розмов виявилася їх пристрасть до альтернатив, що з'явилися останніми роками, - електронній пошті і смс-повідомленням.

По телефону чоловіки вважають за краще обговорювати спорт (його назвали 29 відсотків учасників дослідження), жінок (22 відсотки) і гроші (20 відсотків). Для жінок улюбленими приводами для обговорення стали чоловіки (32 відсотки), одяг (стільки ж любителів), загальні друзі і плани.

Серед британців найбалакучішими виявилися жителі Шотландії - 62 відсотки дорослого населення країни проводять на телефоні більше півгодини в день.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: