Банда "Карлсонів" пограбувала 10 магазинів. Брали тільки солодощі

Підлітки через потяг до солодощів грабували магазини, виносячи з них шоколад, морозиво та кіндер-сюрпризи.

Банда "Карлсонів"
Kriminal.TV
На Тернопільщині знешкоджено банду "Карлсонів".
На Тернопільщині знешкоджено банду "Карлсонів". Грабіжники спеціалізувалися на проникненні до приміщення через дахи та вентиляційні шахти.

З асортиментів пограбованих магазинів вори надавали перевагу морозиву, шоколадним батончикам та кіндер-сюрпризам.

На думку оперативників, "карлсонами" були місцеві підлітки. Згодом це припущення підтвердилось. "Подорожувати" по чужим дахам чотирьох підлітків примусили голод та бідність.

Зранку в одному з магазинів продавець, прийшовши на роботу, побачила повністю розібраний дах закладу. З нього на підлогу йшли сконструйовані нашвидкуруч сходи.

Злодії із награбованим добром намагалися вийти назад через двері, однак відкрити їх не змогли. Тоді вони вилізли через вікно. Ґрати, що стали на шляху зловмисників, вони спокійно зняли ломиком.

Тоді з крамниці були викрадені усі шоколадні батончики та морозиво, на додачу прихопили трохи алкоголю. Протягом двох місяців правоохоронці нарахували близько десяти.

Зазначимо, що злодії обирали для крадіжок виключно магазини, що не були обладнані охоронною сигналізацією.

У міліції розповіли про особливості роботи "карлсонів". Зловмисники спочатку приглядалися до якості матеріалів, якими був вкритий дах.

Якщо вони були зроблені з руберойду чи "м’якої черепиці", злодії переходили до другої фази. Вивчали графік роботи магазину, його охорону, кількість покупців.

Після завершення підготовки, на справу йшли вже із запасом відповідного інструменту: мотузками, гірничими карабінами, страхувальними крюками тощо.

Здійснивши пограбування, виходили з приміщення через вікна, виламуючи ґрати зсередини.

Неповнолітніх злодіїв впіймали "на гарячому". Під час допитів підлітки розповіли, що до злочинів їх спонукало бажання наїстися солодощів. Усі затримані – з неблагополучних, бідних родин.

Однак потяг до солодощів зіграв з підлітками злий жарт. Про "солодке життя" на волі вони будуть мріяти щонайменше шість років.

Читайте також:

У Кременчуці бандити грабували банки, тому що "це легко"

Перукарка три дні ґвалтувала злодія, який спробував її пограбувати

На Львівщині затримано банду десантників, що грабувала банки

В Саудівській Аравії публічно відрубали голови трьом злочинцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: